O NAS

Tak - offroad to choroba. Natomiast 16 KILO BŁOTA to grupa nią zainfekowanych. Zaczęło się niewinie od zakupu terenówki potrzebnej do pracy, teraz offroad w każdym wydaniu – wycieczki i wyprawy, przeprawy i rajdy... naprawy  – to element naszej codzienności.

Po regularnym uczestnictwie w wielu imprezach w Polsce i nie tylko, postanowiliśmy dać coś od siebie i pokazać Wam szeroko pojęte okolice naszego rodzinnego Olkusza. Na naszych wypadach objeżdżamy miasto, gminę, powiat dookoła wieloma trasami.

Okolice Olkusza położonego na pograniczu  Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Śląska obfitują  w wiele miejsc atrakcyjnych dla zapaleńców offroadu, zarówno dla wyprawowiczów podziwiających widoki jak i upalaczy którzy wypatrują głównie kolejnej przeszkody do pokonania. Są to trasy tak dla doświadczonych fanów 4x4 którzy chcą poznać nowe miejsca jak i początkujących zapaleńców, gdyż zapewniamy stałą opiekę nad grupą i stałą pomoc od początku do końca wyjazdu. Dlatego zapraszamy wszystkich do spędzenia czasu we wspaniałej atmosferze i wspaniałej okolicy.