Wieczór kawalerski w terenie

Jeśli masz  ochotę  na wieczór kawalerski  zdecydowanie ciekawszy  niż zakrapiana impreza w knajpie,  lubisz adrenalinę i przygodę, możemy zorganizować niezapomnianą imprezę w terenie.

Co proponujemy?

  • Możemy zorganizować krótką wycieczkę na której Pan Młody wraz z obstawą zasmakuje offroadu lub wielogodzinną, całonocną wyprawę na której naprawdę dużo się wydarzy.
  • Możemy zacząć lub skończyć imprezę w barze,  klubie, wynajętym domku, lub ogniskiem w środku lasu.
  • Możemy Was wozić  i pozwolić chętnym sprawdzić się za kierownicą.
  • Możecie być wyłącznie pasażerami na wycieczce, lub aktywnym zespołem, który na podstawie udostępnionego roadbooka musi odnaleźć drogę i pilotowac kierowcę  do celu podróży a czasem pomóc wydostać terenówke z opresji.
  • Możemy zaproponować wiele tras o różnej trudności w zależności od potrzeb i ustalonego czasu trwania zabawy.
  • Możemy pomóc zapewnić rozrywki typowe dla imprezy takiej jak Wieczór Kawalerski… w plenerze 😉

Nie ma ograniczeń, nie ma zbyt szalonych pomysłów, Wasz wieczór może trwać  od rana do rana, albo i dłużej. Aby jednak wyjazd miał sens i był bezpieczny, minimum to dwie godziny na dwa samochody, zatem zabawa dla 6-8 osób.

Nasze pojazdy w ilości 6 sztuk obsłużą imprezę do 20 osób jednocześnie, ale … nie ma ograniczeń, jeśli trzeba zorganizujemy więcej J

Nie ma jednolitego cennika, ustalimy szczegóły i wycenimy całość w zależności od tego jak mocno i jak daleko zaszalejemy oraz czy nasza rola to jedynie przewóz offroad czy organizacja całego wieczoru.

Zapraszamy  do wyjątkowej zabawy !

Jeśli chcecie  przeżyć jedyny w swoim rodzaju Wieczór  proszę o kontakt:

tel 515 390 883
sova@16kiloblota.pl