TRASA PÓŁNOCNA 2.0

TRUDNOŚĆ

Brak błota

16 kg błota

NAJBLIŻSZY TERMIN

3 LUTY 2019

Zima w pełni, zatem zdecydowanie czas  ruszyć w teren. Już ostatnia grudniowa impreza  ukazała jak bardzo zmienia się charakter znanych odcinków  zimą. Przygotowaliśmy dla Was konkretnie  odmienioną  Trasę Północną. Start w innej lokalizacji, zdecydowanie inny przebieg trasy, pojawią się nowe miejsca gdzie będzie można testować mechanizmy,  ale odwiedzamy również  kilka najbardziej emocjonujących odcinków i przepraw gdzie zawsze bardzo chętnie sprawdzacie możliwości swoich terenówek 🙂
Niezależnie czy będzie mróz czy nie, trasa będzie malownicza z pięknymi widokami,  ale równocześnie emocjonująca i raczej wymagająca. Jeśli będzie mróz to będzie lód, snieg i będzie ślisko. Jeśli nie będzie mrozu to gwarantowane jest błoto i breja pośniegowa  i też będzie ślisko 🙂 Pora roku powoduje że trasa i przebieg wyprawy są nieprzewidywalne, więc szykuje się doskonała zabawa!
Konkrety:
Ruszamy  w niedzielę 03.02.2019. Spotykamy się  o 9:00 w miejscu wskazanym przez organizatora w mailu zwrotnym. Po zapoznaniu i omówieniu planu wyprawy ruszamy kolumną ku przygodzie. Zabawę kończymy około 17:00. Trasa całodniowa, zatem proszę zadbać o prowiant. Zapewniamy miejsce i wyposażenie na biwak (ognisko, tyczki, kuchenka, czajnik, woda, kawa, herbata itp.) natomiast o wyżywienie (kiełbaski, szaszłyki, bekon- co kto lubi) proszę zadbać we własnym zakresie, wskazane termosy z gorącymi napojami 😉

Charakter wyjazdu niezmiennie - radośnie, turystycznie, spokojnie, rodzinnie, piękne jurajskie widoki... ale przede wszystkim nie zabraknie miejsc gdzie niezbędne będą umiejętności kierowców  i właściwości samochodów 4x4.  Na trasie czekają Was m.in. długie i strome podjazdy i zjazdy często śliskie i błotniste, jazda przez pola, lasy i rozlewiska. Opady śniegu lub deszczu mogą zdecydowanie urozmaicić trasę - jak zawsze ostatecznie to pogoda określi stopień jej trudności. Łączniki i przejazdy asfaltowe zredukowane do niezbędnego minimum.

Opłata startowa 150 zł dotyczy pojazdu niezależnie od ilości osób w składzie załogi.
W przypadku odwołania imprezy z przyczyn losowych lub  braku wystarczającej ilości chętnych załóg  - zadatek zostaje zwrócony osobie wpłacającej.

Jeśli masz pytania dzwoń – na nr 515 390 883, napisz sova@16kiloblota.pl lub poprostu przekonaj się o realiach na miejscu.
Ilość samochodów w kolumnie ograniczona, chętnych proszę o informację prv i wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Charakter trasy:
TURYSTYKA RODZINNA 

UWAGA! Ryzyko uszkodzenia lakieru:
przejazd lasem, możliwe obtarcia przez krzaki, gałęzie itp.

 
Długość
70 - 80 km

START
godzina: -

miejsce: -
GPS: -

KONIECZNE:
• Opony AT/MT
• szekle
• lina / taśma
• dobry humor
• prowiant
• pewny zaczep holowniczy

PRZYDATNE:
• CB Radio
• gumiaki
• wyposażenie turystyczne
• stolik, krzesełka itp.
• trapy

Koszt - 150 zł od pojazdu

Poniżej Formularz zgłoszeniowy - zapraszamy!

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
Jeśli masz jakieś pytania to właściwe miejsce
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia lub zapytania przez formularza kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swouch danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma F.H.U. Rolmag Bartosz Kubański, ul. Kluczewska 2a, 32-300 Olkusz.
Po wypełnieniu otrzymasz mail zwrotny z prośbą o wpłatę zadatku oraz skontaktujemy się w celu potwierdzenia i dopełnienia formalności. 
W przypadku braku maila zwrotnego do 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny 515 390 883 lub mailowy: sova@16kiloblota.pl