Na wschód od Białej Przemszy

TRUDNOŚĆ

Brak błota

16 kg błota

NAJBLIŻSZY TERMIN

8 GRUDNIA 2018

Dawno nas nie było na wschodniej trasie, zatem najwyższy czas zaplanować jej kolejną wersję i jedziemy! Ruszamy 08.12.2019 czyli zaraz po Mikołajkach - czy będzie bardziej jesiennie czy zimowo - zobaczymy, na pewno będzie wesoło! zapraszamy!  Ten wyjazd to kolejna część szeroko pojętego objazdu  okolic Srebrnego Miasta.

Zbiórka o  godzinie 9:00. Po zapoznaniu i omówieniu planu dnia ruszamy  kolumną ku przygodzie. Zabawę kończymy około 17. Ten wycinek  Jury to  m.in. długie i strome podjazdy i zjazdy często śliskie i błotniste, jazda przez pola, lasy i rozlewiska. Wszystko to pośród pięknych  jurajskich widoków, przewidziany postój w pobliżu rezerwatu przyrody który warto zobaczyć. Opady mogą zdecydowanie urozmaicić trasę -  jak zawsze ostatecznie to pogoda określi stopień jej trudności. Charakter wyjazdu niezmiennie - radośnie, turystycznie, spokojnie, rodzinnie. Łączniki i przejazdy asfaltowe zredukowane do niezbędnego minimum.

W połowie dnia przewidziany postój regeneracyjny na ognisko. Zapewniamy miejsce i wyposażenie na biwak (ognisko, tyczki, kuchenka, czajnik, woda, kawa,  herbata itp.) natomiast o wyżywienie  (kiełbaski, szaszłyki, bekon - co kto lubi) proszę zadbać we własnym zakresie.

Opłata startowa 180 zł dotyczy pojazdu niezależnie od ilości osób w składzie załogi. Zapraszamy rodziny z dziećmi,  najmłodsi offroadowcy nigdy sie u nas nie nudzą 🙂 Ilość samochodów w kolumnie ograniczona, chętnych proszę o zgłoszenie poniżej. O dokładnym miejscu startu poinformujemy  w odrębnym mailu po przesłaniu zgłoszenia.

W przypadku odwołania imprezy z przyczyn losowych lub  braku wystarczającej ilości chętnych załóg  - zadatek zostaje zwrócony osobie wpłacającej.

Jeśli masz pytania dzwoń –na nr 515 390 883, napisz sova@16kiloblota.pl lub poprostu przekonaj się o realiach na miejscu
Regularne newsy na www.facebook.com/16kiloblota

Charakter trasy:
TURYSTYKA RODZINNA 

UWAGA! Ryzyko uszkodzenia lakieru:
przejazd lasem, możliwe obtarcia przez krzaki, gałęzie itp.

 
Długość
60 - 70 km

START
godzina: -

miejsce: -
GPS: -

KONIECZNE:
• Opony AT/MT
• szekle
• lina / taśma
• dobry humor
• prowiant
• pewny zaczep holowniczy

PRZYDATNE:
• CB Radio
• gumiaki
• wyposażenie turystyczne
• stolik, krzesełka itp.
• trapy

 

Koszt - 180 zł od pojazdu

Poniżej Formularz zgłoszeniowy - zapraszamy!

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
Jeśli masz jakieś pytania to właściwe miejsce
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia lub zapytania przez formularza kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swouch danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma F.H.U. Rolmag Bartosz Kubański, ul. Kluczewska 2a, 32-300 Olkusz.
Po wypełnieniu otrzymasz mail zwrotny z prośbą o wpłatę zadatku oraz skontaktujemy się w celu potwierdzenia i dopełnienia formalności. 
W przypadku braku maila zwrotnego do 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny 515 390 883 lub mailowy: sova@16kiloblota.pl