TRASA POŁUDNIOWA

TRUDNOŚĆ

Brak błota

16 kg błota

NAJBLIŻSZY TERMIN

WKRÓTCE!

Objazd szeroko pojętej południowej strony Olkusza może dostarczyć naprawdę wiele emocji szczególnie jeśli  będzie mokro. Ocieramy się o Jurajskie dolinki co zagwarantuje wspaniałe widoki ale przedewszystkim techniczne i strome podjazdy oraz błotniste przeprawy.
Dzień pełen wrażeń zaczynamy od zbiórki o  godzinie 9:00 w Olkuszu (współrzędne niebawem).  Po zapoznaniu i omówieniu planu dnia ruszamy  kolumną ku przygodzie. W połowie trasy w porze obiadowej dłuższa przerwa na ognisko/obiad i  dodatkowe atrakcje dla najmłodszych uczestników.
Zapewniamy miejsce i wyposażenie na biwak (ognisko, tyczki, kuchenka, czajnik, woda, kawa,  herbata itp.) natomiast o wyżywienie  (kiełbaski, szaszłyki, bekon- co kto lubi) proszę zadbać we własnym zakresie.

Na zdecydowanie zróżnicowanej trasie szeroki przekrój atrakcji turystycznych i offroadowych. Skałki, ostańce, wąwozy, strome podjazdy i zjazdy, kąpiele błotne i jeśli wystarczy nam czasu próba sprawnościowa. Miłośnicy błota będą mieli okazję zweryfikowania dzielności terenowej swoich pojazdów. Ostra Góra, Skała Widynowa, Boża Męka, Srokowa- to punkty graniczne naszej wyprawy.  Zabawę kończymy około 17 zamykając koło w okolicy Olkusza. 16 kilo błota  to blisko 80 kilometrów przygody!

Wszystkie atrakcje czekają na Was pośród pięknych Jurajskich widoków. Jak zawsze, ostatecznie to pogoda określi stopień trudności trasy.
Łączniki i przejazdy asfaltowe ograniczamy do minimum.

Opłata startowa 150zł dotyczy pojazdu niezależnie od ilości osób w składzie załogi.
W przypadku odwołania imprezy z przyczyn losowych lub  braku wystarczającej ilości chętnych załóg  - zadatek zostaje zwrócony osobie wpłacającej.

Jeśli masz pytania dzwoń –na nr 515 390 883, napisz sova@16kiloblota.pl lub poprostu przekonaj się o realiach na miejscu 🙂
Regularne newsy na www.facebook.com/16kiloblota

Charakter trasy:
TURYSTYKA RODZINNA 

UWAGA! Ryzyko uszkodzenia lakieru:
przejazd lasem, możliwe obtarcia przez krzaki, gałęzie itp.

 
Długość
60 - 70 km

START
godzina: 9:00

miejsce: Olkusz, ul. Biema
(plac po lewej stronie za skrzyżowaniem w kierunku Witeradowa)
GPS: 50°15'37.1"N 19°34'36.6"E
50.260292, 19.576821

KONIECZNE:
• Opony AT/MT
• szekle
• lina / taśma
• dobry humor
• prowiant
• pewny zaczep holowniczy

PRZYDATNE:
• CB Radio
• gumiaki
• wyposażenie turystyczne
• stolik, krzesełka itp.
• trapy

Koszt - 150 zł od pojazdu

Poniżej Formularz zgłoszeniowy - zapraszamy!

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
Jeśli masz jakieś pytania to właściwe miejsce
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia lub zapytania przez formularza kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swouch danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma F.H.U. Rolmag Bartosz Kubański, ul. Kluczewska 2a, 32-300 Olkusz.
Po wypełnieniu otrzymasz mail zwrotny z prośbą o wpłatę zadatku oraz skontaktujemy się w celu potwierdzenia i dopełnienia formalności. 
W przypadku braku maila zwrotnego do 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny 515 390 883 lub mailowy: sova@16kiloblota.pl